Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnázium jobb, reál...

Melyik gimnázium jobb, reál tantárgyakból: Óbudai (Szentlélek tér) vagy Teleki Blanka?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Valaki tud segíteni, hogy helyesen döntsek?

2017. febr. 9. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Teleki Blanka!
2017. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :-)
2017. febr. 11. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet keson irok de a teleki inkabb human targyakbol eros,ezt az oldalon is irjak.
2017. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Végül hova vettek fel ?
2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Óbudai reálból béka segge alatt van, tehetséggondozásra, érettségi-felkészítésre ne nagyon számíts.


Egy volt óbudais.

2017. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Telekibe vettek fel! :-)
2017. máj. 28. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Teleki se egy komoly szint, nekem voltak magántanítványaim onnan.

Kész káosz volt, amit leadtak (ill. le nem adtak) nekik.

Házi feladat megoldása 30-35 perc, fegyelmezés 5 perc, a maradék 5-10 percben volt gyorsan lezavarva valami új anyag, aztán házi feladat véletlenszerűen feladva, végig nem gondolva.

2017. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!