Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetértetek-e a sorrenddel?...

Egyetértetek-e a sorrenddel? (egyetemek-jogi karok)

Figyelt kérdés

Keddig kell leadni a jelentkezést és gondoltam mielőtt megtenném, megkérdezem mások véleményét is erről a listáról:


PPKE-JÁK

ELTE-ÁJK

SZTE-ÁJK

KRE-ÁJK

ME-ÁJK


Minden esetben jogász képzésről van szó.

Előre is köszönöm a válaszokat és indoklásokat.



2017. febr. 10. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már vidékieket is beraktál, PTE miért nem játszik? Nagyon színvonalas képzés van ott is.
2017. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Donald J. Trump ***** válasza:
+1 Pécsnek - top3-ban van. KRE és ME-vel egy vonalban Debrecen és Győr is ott van még - ezek már biztos nem elsővonalbéliek, de még ezek is korrekt képzést nyújtanak.
2017. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
A KRE és ME helyett mehet Pécs, sokkal színvonalasabb a képzésük - kb az SZTE-vel, Pázmánnyal egy szinten van.
2017. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Az ELTE-ÁJK-t mindenképpen az első helyre kellene tenni. A PPKE-t viszont a KRE-vel egy szintre a vége felé, viszont talán tényleg a ME elé. Pécs előttük van.
2017. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy fogom, hogy:

PPKE

ELTE

PKE

KRE

SZTK

2017. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az a PKE meg SZTK?
2017. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Huhú..este volt már nagyon nekem. Pécsre és Szegedre gondoltam, bocsánat.
2017. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem is este volt :D Így utólag már elég egyértelmű :D
2017. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem az ELTE-t jelölöd meg első helyre? Jogi egyetemek közül az ELTE az abszolút TOP1...
2017. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel azért vitatkoznék, kedves utolsó.

A Pázmány az utóbbi évekbe eléggé feljött. Az Eltének a neve nagyobb, mint a színvonala. Sok karnál így van. Én szerintem a PPKE jobb. Bár szerintem ennél a két egyetemnél inkább a szubjektív vélemény a fontosabb.

2017. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!