Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem vesznek fel egy gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Szóval kritizáltam erősen politikai témájú facebook oldalakat. Én magam nem politizáltam, más bajom volt velük, de nagyon könnyen félre lehet érteni. Ha valaki ezeket most elolvassa, azt hiszi, hogy politikailag állást foglaltam, pedig erről szó sincs, csak sajnos tényleg olyan hatást keltenek.

A lényeg, hogy félek, az adott iskola vezetésének nézetei egyeznek a kritizált oldalakéval. Szóval most valami politikai ellenségként fognak tekinteni rám.

Megtehetik, hogy ezért kihúznak a listáról, még ha a pontszámok alapján egyébként biztosan bejutnék? Ha már bekerülnék a szóbelire, és esetleg felmerülne ez az internetes balhé, mint téma, tisztázni tudnám ezt a dolgot, de mi van, ha be sem hívnak?

Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, nyugalom! :)
2017. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Sajnos lehetséges,de jobb nevű iskolákban valószínűleg nem fog megtörténni,mivel inkább azt fogják nézni hogy a diáknak van önálló véleménye, főleg ha a véleményed jó érvekkel,indokokkal támasztottad alá.
2017. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 16. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahol én dolgozom középiskolában, ott jobb dolguk is van annál, minthogy a 100+ jelentkező facebook oldalait böngésszék...
2017. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nézik :(
2017. febr. 16. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólagék sokmindent mondanak, de nem mindig igazat.
2017. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy is ki a fene venne komolyan egy politizáló általános iskolást?
2017. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos vérszomjasak az emberek, ha a politikáról van szó.
2017. febr. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!