Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vasárnap lehet egyetemen...

Vasárnap lehet egyetemen kurzust tartani?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy 1 kredites tárgy, amit nem az órarendben lefektetett időpontban akar megtartani a tanár minden héten,hanem tömbösítve 2 alkalommal vasárnap reggel 8 órától. Ez mennyire törvényszerű?

2017. febr. 18. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Megegyezés kérdése.

De szerintem ennyi rugalmasság elvárható egy egyetemi hallgatótól.

(Valószínűleg rosszabbul járnátok, ha hét közben, mondjuk egy este tartaná, egy sor lyukas óra után:S - Vagy van olyan, ami nem fér bele másfél órába (nekünk pl. szakmai kirándulások voltak ilyenek - senki nem panaszkodott)

2017. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%

Nem törvényes, de nem is erről van szó.

Neked kell eldöntened, mennyire fontos számodra az egyetem és a tanulmányaid. Túl sok hülyét vesznek már fel egyetemre, néhány presztízsegyetem és presztízsszak kivételével a többi kalap kakit nem ér. Az is igaz, hogy évről évre gyengébb az emberanyag.

Szóval tényleg nehéz helyzet. Az élet kemény.

2017. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!