Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire valószínű hogy át...

Mennyire valószínű hogy át fognak sorolni önköltségesre az egyetemen?

Figyelt kérdés

Állami támogatott vagyok, és ugye volt három évem, hogy végezzek, de az egyik félévemet végig betegeskedtem, alig teljesítettem valamit (akkor nem soroltak át, mert ugye a minimum az azért csak megvolt), de a betegségem miatt kell még egy félévet járnom, de az is lehet hogy egy teljes évet. Tehát azt már költségtérítésesen tudom folytatni vagy folytathatom államin? Kell valami kérvényt leadnom?

Kérdeztem hasonló helyzetben lévő csoporttársaktól, de ők sem tudják. Írtunk e-mailt az irodának, de egyenlőre még nincs válasz.

Tapasztalat? Folytathatjuk államin?

ELTE



2017. febr. 17. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a (normál) képzési idő?

Hat félév? Ha annyi, akkor elvileg még járhatnál

két félévet államin (ha megvan az előírt kredit

mennyiség)

2017. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik kar?

Vagyis elvileg plusz két félévet még igénybe

lehetne venni, ha nincs teljesítve minden tantárgy

2017. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

BTK


De egyébként nagy valószínűséggel nem kell egy teljes év, bár ez nagyon sok mindenen múlik. Az azonban biztos, hogy még egy félév kelleni fog.

2017. febr. 17. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A képzési idő másfélszerese alatt el kell végezned a képzést, ez van benne a szerződésben, amit aláírtál az elején. Utána kirúgnak. Államis féléveidet pedig nyugodtan használhatod, 12 van belőle, szóval fél vagy egy év csúszás belefér, nem sorolnak át. Azt akkor teszik, ha két félév alatt az x kreditet nem szerzed meg (és akkor is csak tavaszról őszre sorolnak át, tehát nem minden félévben van ilyen).
2017. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!