Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xantusok! Mi volt a szóbelitek...

Christin Chasor kérdése:

Xantusok! Mi volt a szóbeliteken? Kéttannyelvű szakról tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés
a szóbelin lesz angol nyelvű beszélgetés vagy csak az írásbeli van?

2017. febr. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Van angol nyelvű elbeszélgetés is a szókincs követelmények címszó alatt lévő témák alapján file:///C:/Users/Anna/Downloads/Felv%C3%A9teli%20k%C3%B6vetelm%C3%A9nyek%20angol%20nyelvb%C5%91l%20(1).pdf
2017. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(bocsi, az a saját gépemről lett lementve, azt a "linket küldtem, bocsi :S Szóval itt van: [link]
2017. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lettem volna. Próbáltam megnyitni de azt írja,hogy nem jól kett begépelve a link. Megpróbálnád még egyszer?
2017. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. febr. 21. 08:13
 5/6 Smithedó ***** válasza:

Szóbelin először volt egy írásbeli teszt, 60 perces, benne nyelvtan, fogalmazás.Utána egy másik teremben húzni kellett egy szöveget (magyarul), értelmezni, és 3 kérdésre válaszolni a szöveggel kapcsolatban.

Megnézték a füzeteket, ellenőrzőt, megkérdezték, hogy miért ide szeretnél jönni.Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak:-))

2017. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! Én pénteken megyek. Nagyon izgulok.
2017. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!