Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud tájékoztatni a...

Valaki tud tájékoztatni a pesti Homeopátiás Magániskoláról?

Figyelt kérdés
A felvételi körülményei érdekelnének leginkább, laikusként, előképzettség nélkül, érettségi után lehet jelentkezni? Ha igen, milyen emelt, vagy középszintű érettségit kell tenni a felvételhez? Esetleg van nyíltnap, tudtok mondani egy dátumot? Felvételit kell írni ebben az iskolában? előre is köszönöm a válaszaitokat...

2017. febr. 20. 22:41
 1/1 Mojjo ***** válasza:
100%

A honlap alapján az alapképzésre jelentkezéshez a világon semmi előképzettség nem kell.

Én viszont maximálisan ajánlom, hogy előtte minimum ismerkedj meg alaposabban a biometriával (amihez nem árt egy kis matematikatudás), mert elsősorban ezzel van igen-igen komoly gondjuk a homeopatáknak, és biometriai ismeretek nélkül képtelen leszel a helyén kezelni az ott átadásra kerülő ismereteket. Mondanám hol a helye, de ha rám hallgatsz, magad is rájössz, jelenleg meg úgysem hinnéd el nekem.


Ajánlom még a fizikába és kémiába való belemélyedést. A homeopaták fizikaismeretei a nullához konvergálnak - nem véletlen, hogy a fizikustársadalom semennyire nem érdeklődik a homeopátia iránt, pedig JÓVAL nagyobbat szólna, és alapvetőbb jelentősége lenne arra a tudományágra nézve, mint a gyógyászatban. (Igény szerint kifejthetem.)


Szóval összességében mindenféle rosszakarat nélkül, szívből ajánlom, hogy folytass komolyabb előtanulmányokat, mert különben gyakorlatilag garantáltan átverés áldozata leszel. (Ismételten: tisztában vagyok vele, hogy ezt nem hiszed el csak így nekem, ezért kellenek az előtanulmányok.)

2017. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!