Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tőletek mit kérdeztek a...

Tőletek mit kérdeztek a szóbeli elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés

Most megyek középsuliba és 25.-én megyek elbeszélgetésre.

Érdekelne tőletek mit kérdeztek.



2017. febr. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdezték hogy miért választotam ezt a sulit,mit szeretnék majd a jövőben.

Megkérdezték hogy még milyen iskolákat jelöltem meg és hogy ezt a sulit hányadiknak jelöltem meg.

Aztán mondták hogy meseljek magamról.

A tájekoztató füzetem nézegették.


Sok sikert!

2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először arra fognak kérni, hogy mutatkozz be, mesélj magadról. Én itt megakadtam, hirtelen nem jutott eszembe semmi pár mondaton kívül :) Erre készülj fel, rakd össze a fejedben, hogy mit fogsz mondani. Megkérdezhetik, hogy mit tudsz az iskoláról, avagy a névadójáról. Szinte biztos, hogy kérdezni fogják azt is, hogy miért választottad azt az iskolát.

Kérdeznek hobbiról, sportról, háziállatról, családról stb...

2017. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elsőnek:

Ugye nem válaszoltál, hogy hanyadiknak jelölted meg???

Nekünk mondták, hogyha ezt megkérdezik,akkor mindenhol azt kell mondani, hogy elsőnek.

Valahol megkérdezték tőlem, hogy miért nem azt az iskolát jelöltem meg elsőnek. Erre csak azt válaszoltam, hogy én úgy tudom, hogy az első helyen van.

Ilyenkor az iskoláknak még nem kéne tudniuk a sorrendet, de sajnos valahonnan tudják, ezért kell mindig azt mondani, hogy az első helyen van.

2017. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!