Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deák téri evangélikus gimnáziu...

Deák téri evangélikus gimnáziumban milyen a szóbeli?

Figyelt kérdés

Aki korábban felvételizett, írja le a tapasztalatait, kérem!

4 osztályos, elsősorban nyelvi tagozat érdekelne.

Köszönöm!!!



2017. febr. 22. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%

Nehogy oda menyjetek. Szörnyű az a suli! Oda járok és nagyon rossz itt. Szeretek templomba járni...es itt meggaláznak.....

Ha más vagy kicsit (én fekete haju vagyok de nem hirdok fekete ruhat ilyesmit) akkor kitaszit. A mostani 8.os diakok ugy viselkednek mint az ovodasok...


A tanárok borzalmasak...nem csak szigorúak,az nem lenne baj...de mindig megalázzák a diákokat és a hátuk mögött kibeszélik őket....egymas között és a diákokkal is összesúgnak. Szinte (!!) mindegyik.


Ha lehet még sorrendet változtatni tedd meg mert ha ide jössz...készülj arra hogy kibeszélnek nap mint nap...:(

(Nem csak en gondolom igy....van pár jo barátom...inkabb a tanárolkal van a gáz)

2017. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva, amit írsz.

Túl kicsi és belterjes a suli?

2017. márc. 2. 18:43
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj...az még jó lenne,de kitaszító...Pl.volt egy lány aki összeveszett a barátnőivel,és miután ez elterjedt az osztályban kktaszították...nem csak a barátnők hanem az egész osztály...eggyel alattam..mostani 8.asszem..én én csak hallottam de valami olyan oka volt hogy rossz jegyeket szerzett csaladi okok miatt nem tudott tanulni..
2017. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

És az egész suli így működik...


Gond vagy probléma=>kitaszítás vagy beszólogatnak neked...a tanárok meg nagyon lekezelnek ha elrontasz valamit

2017. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk van pár jófej tanár...de nem a döntő többség...a diákok meg vagy szörnyen unalmasak és nyomik vagy kockák és furák
2017. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül, hogy jövőre ki lesz a nyelvi osztály osztályfőnöke?
2017. márc. 13. 19:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor jó, hogy mégsem ezt jelöltem elsőnek? Nagyon tipródtunk pedig. Te maradsz azért itt, kedves fekete hajú válaszoló? :)
2017. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mit jelöltél elsőnek?
2017. márc. 17. 18:47
 9/23 anonim ***** válasza:
Egy, a rangsorban jóval hátrébb álló sulit.
2017. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Barchobazzunk?😁
2017. márc. 17. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!