Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Mechwartról?

Mit gondoltok a Mechwartról?

Figyelt kérdés

Jó iskola?

Milyenek ott az ember továbbtanulási esélyei?


2017. febr. 25. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, elég erős a szakmai oktatás, a legjobb gépipari szakgimnáziumok közé tartozik. A szakmára is nagyon jól felkészítenek, de ha tovább akarsz tanulni, akkor van esély emelt érettségi felkészítő órákat is felvenni. Jó iskola, a diákanyag is elvileg elég jó, a közösség is, azt hallottam. Nincs olyan nagyon kevés lány sem ahhoz képest, hogy infós, gépipari suli.
2017. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó iskola, mindenképpen ajánlom, színvonalas az oktatás és jó a közösség. Néha a pokolba fogod kívánni az egészet ha ide jössz, de alapvetően szerintem remek hely.

Btw jelenleg 27 lány van a suliban ;)

2017. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!