Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újbudai József Attila Gimnáziu...

Újbudai József Attila Gimnázium szóbeli?

Figyelt kérdés
aki voltmár annak milyen volt,miket kerdeztek?Főleg az angol érdekelne.Hogy zajlik az angol és a szövegértés?Egyebkent 129 pontal van eselyem?

#gimnázium #angol #szövegértés #József Attila #József Attila Gimnázium.szóbeli #129pont
2017. febr. 28. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az angolt nem tudom, bioszon voltam.a szovegertes könnyű
2017. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én tegnap voltam, csak szövegértésen. Annyi, hogybehívnak, tizenöt percet olvashatod a szöveget amithúzol aztán odaülsz eléjük (és akkor hívják be a kövit). Itt beszélgetsz velük (kettő tanár és három felsőbbéves van bent amúgy) és akkor ők kérdezgetnek is és amúgy látszik, hogy érdekli őket amit mondasz,mindenki nagyon kedves. :) Aztán meg egy idő után a szövegről lesz szó, kérik, majd hogy meséld el miről szól meg szavakra biztos ráfognak kérdezni, de igazából ez attól is függ mit húzol.

Csak egyet tudok ajánlani, legyél nyugodt, mosolyogj, válaszolj keres mondatokkal, na meg NYUGI mert tényleg irtó kedvesek lesznek,nekem például ez volt a legjobb élményem:) SOK SIKERT!!

2017. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én voltam néhány helyen szóbelizni, és ez volt közülük a legrosszabb. Csak vizsgáztatás folyt, nem én voltam a központban. Igaz, ez nem szükségszerűen gond, de nem erre számítottam. Velem egyáltalán nem voltak kedvesek, lenézően viselkedtek. Aztán az angol, a tanár, akivel folyt a beszélgetés, egy egyszerű eldöntendő kérdésre adott válaszomért is megdicsért, mintha ez a teljesítmény is kiemelkedő lenne. Összességében, nekem egy nagyon kellemetlen fél óra volt ott a szóbeli.

Egyébként a Rákócziban és a Madáchban is voltam angolon, ott sokkal kedvesebbek voltak, meg is dicsértek, szóval valószínűleg nem a tudásommal van a gond.

2017. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem ugyanaz volt mint az uolsonak.nagyon nem voltak szimpatikusak a tanarok és rossz éreztem bent magam...
2017. márc. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!