Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem a budapesti...

Mesélnétek nekem a budapesti Madách Imre Gimnáziumról, kérlek?

Figyelt kérdés
Közösség, tanárok, hangulat, lányok, fiúk xd, oktatás, szakkörök, minden :D részletesen :)

#Budapest #tanár #gimnázium #közösség #hangulat #Madách #Madách Imre #indonéziai fekete-fehér csíkosmókus
2017. febr. 28. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nem járok oda, de azt tudom, hogy fiúból baromi kevés van:D volt egyszer egy osztály, ahol 34 lány volt kb és 1 fiú...szóval elég durva:D A suli hangulata kiváló, inkább olyan gyerekeknek való, akik extrovertált személyiségűek. Persze, a csöndesebbek is biztos találnak majd itt barátokat, de úgy általánosságban ezt tudnám mondani.Tanárokról és az oktatásról annyit, hogy a tanárok többsége nagyon jó fej, de a reál tantárgyak oktatása nem valami színvonalas. Ha nyelvi vonalon akarsz haladni, akkor mindenképpen ajánlom ezt az iskolát!
2017. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Várok még válaszokat :D

2017. márc. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!