Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogyan sikerült a...

Nektek hogyan sikerült a szóbeli a Karinthy Frigyes Gimnáziumban (Bp. )?

Figyelt kérdés
Ma voltam szóbelizni, de nagyon bizonytalan vagyok. A matek nagyon nehéz volt, a magyar viszont könnyed, de nem tudom, hogy mindez mennyi pontra lesz elég. Eddig jól álltam max. hozott pontokkal és 86 pontos írásbelivel, de most tartok a szóbeli eredményétől. Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalatotokat.

2017. febr. 28. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma kikerült az eredményed?
2017. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kiderült...
2017. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, és sajnos úgy lett, ahogy éreztem. 34 pontot kaptam, így 170 pontom lett. Az angol kéttanra szeretnék menni, de félek, hogy ez nem lesz elég. Ez a szóbeli nem volt egy jó élmény nekem, elkedvtelenített.
2017. márc. 1. 20:08
 4/11 anonim válasza:
Hallod ennyi ponttal szerintem lazan van eselyed...tavaly is voltak akik ennyi ponttal bekerultek...raadasul most eggyel tobb angolos osztaly indul szoval ne keseredj el nem lehet minden tokeletes...nekem tavaly az irasbelim lett kevesbe jo es megis ittvagyok
2017. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Én is bizakodom...
2017. márc. 1. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia szerintem is van esélyed angol 2tanra. Tavalyelőtt nagyon erős év volt és két osztály indult úgy volt a ponthatár 172 pont szóval szerintem van esélyed!

Reméljük a legjobbakat!

2017. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást. Számomra ez az álomsuli, de most elbizonytalanodtam...
2017. márc. 2. 09:44
 8/11 xxxgh válasza:
Szombaton megyek szóbelizni, kicsit félek, hogy nehéz lesz a verselemzés, ott fognak megadni szempontokat a verselemzéshez?
2017. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell félni a verselemzéstől és igen, kapsz szempontokat. Sok sikert!
2017. márc. 3. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végül felvettek?:)
2017. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!