Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdoga írók! Mennyit kommuni...

Szakdoga írók! Mennyit kommunikáltatok a konzulensetekkel miközben írtátok a dogát?

Figyelt kérdés
Valamint inkább e-mailben vagy inkább személyesen találkoztatok?

2017. márc. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer írtam neki, hogy kéne konzi jegy az abszolválásomhoz, bocs, hogy 2 éve nem jelentkeztem; majd leadás előtt elküldtem neki a kész változatot, hogy ezt fogom leadni, mit szól? Elküldött egy javított verziót, hogy szerinte bizonyos részeket jobb lenne, ha kijavítanám és kész. 4-est adott.
2017. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
félév elején 1-2 óra alatt átbeszéltük kb miről is van szó, mit kell majd csinálni, félév közben kb 3-4 hetente küldtem neki levelet hogy itt tartok, meg kérdeztem ha épp kérdésem volt. leadás előtt 1 héttel össze eszkábáltam egy doksit az elkészült programhoz, elküldtem neki, hogy jó-e így, majd vissza küldte hogy miket kéne kijavítani. ezt eljátszottuk kb 3-4szer, aztán a végére már kb totál máshogy nézett ki a doksi (előnyére vált a változás :D), aztán mentem kinyomtatni meg beköttetni.
2017. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején megbeszéltük a dolgozat felépítését stb.

Aztán ahogy haladtam, nagyobb fejezetenként (nekem 3 volt) elküldtem, ami már megvolt, és ha átnézte, személyesen mentem megbeszélni. A javításokat is megbeszéltük és egyben is látta a kész anyagot, mielőtt elvittem nyomtatni.

2017. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem beszéltem vele, csak a kész dolgozatot látta. Nem lett belőle gond, és jobb is, hogy nem tudja, milyen későn álltam neki megírni a dolgozatot.
2017. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én havonta egyszer jártam el személyesen a konzulenshez. A második szakomon egyszer sem, ott jól ismert a konzulens, rám bízta. Jelest kaptam mindkét esetben, illetve bent maradtam a tanszéken tanársegédnek, mert mindkettőt publikációra alkalmasnak találták. Ma nagyon gyakori az, hogy a hallgatók nem kommunikálnak, és csak a végterméket látom. Senkit sem lehet együttműködésre kényszeríteni.
2017. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!