Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kossuth Lajos Gimnazium szobeli?

Kossuth Lajos Gimnazium szobeli?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy mit kell vinni? Pl.oklevelek, magyar marek angol fuzetek stb.

Hogy zajlik ott egy szobeli?



2017. márc. 2. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell vinni okleveleket és füzeteket. A megadott időben bemégy tételeket Húzni. A matekon két olyan van, mint a mintafeladatokban. A magyaron is hasonlóak a kérdések, csak a szöveg más. Több bizottság van, hamar meg a dolog. Minél korábbra vagy beosztva, annál nagyobb az esélyed, mert pontszámok sorrendje alapján hívtak szóbelire gyerekeket.
2017. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számológépet lehet hasznalni Matekhoz?
2017. márc. 3. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. A tájékoztatóban leírták.


Nem tudod véletlenül, hogy az elért szóbeli pontokat kiírják valamikor külön, az ideiglenes lista előtt? Esetleg megkérdeznéd, amikor regisztrálsz a szóbelire?

2017. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ne haragudj meg, de nem kerdeztem meg, mert csaka most olvasom amit irtal.:(

Nekem azt mondtak, hogy a kozpontim is eleg jo lett, meg az angol felmerom is, es csak az emelt ora szamu angolt jeloltem meg, ugyhogy valoszinuleg fel vagyok veve.:)

2017. márc. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!