Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem tanulók...

Debreceni egyetem tanulók milyennek látjátok a duális képzést, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főként azoknak a véleménye érdekelne akik duális képzésben egy cégnél vannak, voltak. Ki hol volt, mit kellett csinálni, mennyire összeegyeztethető a munka a tanulással diploma után milyenek voltak a lehetőségek. Szóval úgy minden érdekelne. :)

2017. márc. 2. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A Debreceni Egyetemet kerüld el amilyen messziről csak tudod, egy színvonaltalan bohócképző az egész, nekem az életemet vágta tönkre, hogy annak idején oda jelentkeztem.

Az orvosi kar ami színvonalas, bár nem nagyon van kivel versenyeznie, mert ugye csak a SOTE-n van még orvosképzés.

A többi kar tiltólistás, inkább utazz el az ország másik végébe pár évre, de legalább olyan diplomát kapsz, aminek tényleg van haszna, nem csak gyári munkásnak vagy a McDonalds-ba vesznek fel vele.

(És nem, nem BTK-n végeztem Debrecenben).

2017. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen szakon végeztél?
2017. márc. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!