Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály Gimnázium,...

Vörösmarty Mihály Gimnázium, dráma tagozatán, kb. hanyadik helyről veszik fel az embert?

Figyelt kérdés
Hol tudom megnézni a 2016/5/4-es listát, hogy ki volt az utolsó aki bekerült?

2017. márc. 4. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

15. biztos, mert engem annyival vettek fel.

A tanárok jó fejek, nagyon jó suli. A diákok elég gázak. Nagyon sok művészlélek van, és olyan fiúk, akik lánynak hiszik magukat, és lányosan öltözködnek, festik a körmüket és sminkelnek. Nem is mondanád meg, hogy fiúk, mert annyira lányos arcuk van. A lányok, pedig ki vannak ábrándulva a fiúkból, mert ilyen csírák, és a saját nemüket szeretik, elég sok bi és leszbikus lány van. Tehát gondold meg hova mész középsuliba.

2017. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50.-60. Helyrol tuti felvesznek szerintem. Elozo valaszolokak: en hogyhogy nem talalkoztam meg egy olyannal sem akiket leirtal? Meg csak fel eve jarok ide, de egy lanyos arcu fiut vagy lany-lany part nem lattam (amikkel amugy semmi gondom nem lenne, csak nem tudom mirol beszelsz)
2017. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat en pont 61. vagyok :DD
2017. márc. 5. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az is sima ugy :) szurkolok neked. Tavaly elott 80 valahanyadik is bekerult peldaul
2017. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2017. márc. 5. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Drámán sajnos 48. és 55. tavaly előtt és tavaly. De bármi lehet.
2017. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg idén jelentkeztek a legtöbben, szóval ebben reménykedem, hogy így talán többen is esnek ki. De nem tudom...bizonytalan vagyok.
2017. márc. 5. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül 63. volt 2017-ben az utolsó bejutó. Csak az idei érdeklődők kedvéért írom ki. 😁
2017. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!