Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S, Berzsenyi vagy...

S. O. S, Berzsenyi vagy Vörösmarty? (bp. )

Figyelt kérdés

Szóval nagy gondolkodásban vagyok. Alapvetően a dráma érdekel, ezzel szeretnék foglalkozni, ez vonzz a legjobban. A töri/irodalmat is szeretem egyébként, de a szívem csücske akkor is a dráma <3

A VMG-t jelöltem meg elsőként, de nagyon túlizgultam, végül is 61. lettem az ideiglenesen. Szóval van rá esély, de nem tudom mennyi (tavaly 55. volt az utolsó aki bekerült, idén meg elvileg a legnagyobb volt a túljelentkezés, szóval ebbe kapaszkodom, hátha emiatt többen kiesnek előttem).

A Berzsenyi humánján szinte biztos, hogy felvesznek, sok jót hallott arról a helyről, hogy jó a közösség, a tanítás, sok a program stb.

Olyan 60%-ban húzz a szívem a VMG felé, 40%-ban a BDG-be.

Viszont ha nem vennének fel a VMG-be, ugye kevesebb esélyem lenne a Berzsenyiben, és amit megjelöltem 3.-nak oké, nem rossz hely (Leövey dráma tagozat, ahová szóbeli nélkül felvettek a pontjaim miatt) de közel sincs a VMG vagy a BDG közelében. Szóval ha kockáztatok, lehet, hogy se a VMG, se a BDG-be nem kerülök be...vagy akkor fellebezhetek?

Mi a véleményetek?



2017. márc. 5. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kerülhetnél be? Ha nem vesznek fel az első helyre, felvesznek a másodikra, mert akkor az algoritmus nem ejt ki téged, hanem beoszt oda. Ha a második helyen van a Berzsenyi, és biztosan felvesznek, akkor az ennyi, ha nem kerülsz be a Vörösmartyba, felvesznek a Berzsenyibe. Egyébként csúcs suli, én odajártam, és nagyon szerettem, szóval kétlem, hogy rosszul járnál vele. :)
2017. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. márc. 5. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Berzsenyi sokkal erősebb suli.
2017. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy sikerült a Berzsenyi?
2017. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Felvettek...:)

szóval valszeg oda megyek :)

2017. márc. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!