Fazekas? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a Budapesti Fazekasrol? Milyen gimi? Velemenyeket legyszi :) koszonom szepen :)

2014. nov. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az ország legerősebb gimnáziuma. Ezt ha egy kicsit továbbgondolod, nem lesz kérdésed.
2014. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De engem konkretan a ti velemenyetek erdekel. Milyennek latod? Lehetetlennek latjatok? Mit hallottatok rola? Ilyesmik erdekelnek
2014. nov. 13. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lehetetlen. Minden évben megy oda 100-120 diák.


> „Milyennek latod?”

Sárgának.

2014. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem jart oda par ismerősöm es tenyleg nagyon okosak.


Az egyik jó eredmennyel van az orvosin,egy masik folyekonyan beszel 3 nyelven 18 évesen,a harmadik is hasonló..

2014. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen tanuló vagy szerintem nagyon versenyistálló inkább az Apáczai vagy a VMG!
2014. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Wow. Hat koszonom szepen a valaszokat... az igazat megvallva kivacsi voltam mit gondoltok a Fazekasrol. Es mit ne mondjak, elegge mas az elkepzelesetek rola. :) fazekasos diak vagyok amugy, szoval tudom. De azerr koszi h valastoltatok :)
2014. nov. 19. 05:32
 7/8 anonim válasza:
Hogy érted azt, hogy más?:DD
2014. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekem két ismerősöm is jár/járt oda, így - bizonyos mértékben - közelről tudom, hogy versenyistálló, de a szó legszorosabb és legnegatívabb értelmében. Tény, ami tény, az ország legjobbja, de az eredményeiket nem ugyanúgy érik el, mint az átlag iskolák. A legtöbb versenyre KÖTELEZŐ a jelentkezés, ami szerintem már így sem fair play a többi iskolával szemben, ha azt nézzük, hogy máshol csak azok indulnak, akiknek kedvük van/ a tanár kiválaszt 1-2 tanulót, akit az adott tantárgyból elég jónak tart.

Mellesleg, az egyik ismerősöm még csak most ötödikes, de már nekik is dupla matekjuk van azért, hogy az egyiken a tananyaggal haladjanak, a másikon pedig a matekversenyekre készüljenek. AZ EGÉSZ OSZTÁLY. MINDEN ÉVFOLYAMON. Azt hiszem, ezzel a módszerrel kicsit könnyebb első helyen végezni.

Mellesleg a rendszer nagyon kemény, a másik, ismerősöm mesélte, hogy nem sokkal, miután elkezdte a sulit, lebetegedett, lázas lett, asszem' egy hétig hiányzott...aztán első nap, mikor bement, összeszedett néhány egyest, ugyanis a tanárok nem törődve a betegségével ugyanúgy megíratták vele a dolgozatokat, feleltették, mintha egész héten bejárt volna vagy csak ellógta volna a tanítást.

Úgyhogy én mindenki helyében kétszer...ötször is meggondolnám, hogy a Fazekasba jelentkezem-e

2015. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!