Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gundel szóbeli! Mit szoktak...

Gundel szóbeli! Mit szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
Aki esetlen volt már ott szóbelin,mert én ma megyek. Az segítsen... pincér szakra mennék de nem tudom,miket fognak kérdezni?
2017. márc. 7. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már majdnem 10 éve voltam szóbelin, akkor 1 tanárnál szóbeliztem, rólam kérdezett egy párat, utána adott egy pár soros szöveget, amire hagyott pár percet, hogy értelmezzem, ezután hangosan (annyira, hogy ő hallja) felolvastatta a szöveget, és el kellett mondanom a szöveg tartalmát (amiben az volt, hogy ha erdőben járunk, ne szemeteljünk, ha tüzet rakunk, ne hagyjuk égve, stb., szóval a szokásos tanmese). Utána azt kérdezték, hogy ha jönne egy külföldi turistacsoport Budapestre, akkor hova vinném őket (nevezetességekhez).


15 percnél nem tartott tovább a szóbeli. Nem vettek fel, mivel felvettek oda, amit elsőnek jelöltem meg.


Lehet, hogy azóta változott a szóbeli menete, ezt nem tudom.

2017. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!