Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztálytársamnak lenne így...

Az osztálytársamnak lenne így esélye a Berzsenyibe?

Figyelt kérdés

Nyelvtan : 4

Irodalom :4

Matek :3

Idegennyelv: 5 d

Kémia 4

Biosz :4

Föci : 4

Töri : 5

Az írásbleik amiket kb. Ír azok ilyen 68 pont körül mozognak. Ez a hetedik féléves és mondom hogy tudna javítani de nagyon küzd hogy ilyen szinten maradjon , de többre is képes lenne. Szóban nagyon jó abból szerzi az ötöseit , a humán tagozatra menne mivel azt szereti és érdekli is. Azt mondta hogy abból most ötösre áll. Lenne még esélye ?



2017. márc. 6. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
És neked mi közöd van ahhoz, hogy osztálytársadnak lenne-e esélye? Egyébként ha javít az írásbelijén, akkor simán.
2017. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezte hogy megkérdezném e azt hogy van e esélye . Ennyi
2017. márc. 6. 21:00
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm
2017. márc. 6. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
ha nagyon belehuz...de hogy oszinte legyek nincs tul sok eselye.
2017. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
51%
Abszolút nem. Mivel a suliban erős a matek és sokat számít, matek 3-mal és 68 írásbelivel szinte esélytelen.
2017. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előző, te miről beszélsz? Humánra akar menni, és nem súlyozzák külön a matekot. Én mondjuk azt hiszem, hetedik-nyolcadikban négyes voltam matekból, de lehet, hogy hármas, azelőtt más tanárnál buktam is félévkor (jelzem, hogy ennyire standard az osztályzat), úgy bekerültem a Berzsenyibe, mint a pinty, az érettségim már ötös lett. A 68-as írásbeli az, ami nem jó, de tíz pontot még simán lehet javítani majdnem egy év alatt.
2017. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Jaj tényleg, ne haragudj, nem láttam hogy humánra mész. :D

Hát nem tudom, kevés az esély, mindenesetre sok sikert!

2017. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lelehet pontozni, de a BDG azert egy eros suli. Ha mar altalanosban kuzd 3-4esert plusz 68 pontokat ir, akkor stresszhelyzetben, 8.-ban elokeszito mellett tanulni...lehet tul magas lesz neki a lec egy Berzsenyihez...persze meglehet probalni, de legyen biztos B es C terve! Anno 7.ben en is borzasztokat irtam, sok gyakorlassal siman osszehozhat egy 72-4 pontot! A jegyei pedig lehet keves oda (legalabbis ha nem huzza fel oket) mert egy 4,6-7es atlagot elvarnak azert.

Engem most 74 ponttal, 49 hozott es 49 pont szobelivel vettek fel humanra. ez ossz 172 pont, olyan 165 korul mar jo eselye van.

2017. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt felejted el, hogy általánosban nem sztenderd szerint osztályoznak, és iskolánként nem ugyanazt jelenti a hármas meg a négyes. Én háromegészvalamilyen átlaggal, a tiédnél valamivel jobb írásbelivel (nem emlékszem pontosan, hogy mennyi volt, valahol 75 és 80 között, mert elrontottam a matekot) és 47 pontos szóbelovel jutottam be, meglepődnél, mennyivel kevesebb tanulással mennyivel jobb jegyeket szereztem a Berzsenyiben, nem volt jellemző, hogy a tanárok vagy bárki zöldségnek gondolna, sőt, mindenki le volt döbbenve, ha meséltem, hogy milyen átlaggal kerültem be, amíg sok kitűnő kifejezetten nehezebben bírta, és aztán gyengébben is érettségizett nálam. Szóval lepontozhatnálak, mert a Berzsenyi egy erős suli, de nem az számít, hogy milyen voltál általánosban, hanem az, hogy mit mutatsz meg ott, és ha bekerülsz, akkor talán érsz annyit, hogy kapj egy esélyt. 68 pontot meg egy év alatt simán fel lehet javítani, jövő januárban fogja a felvételit írni, addig még akármi megtörténhet.
2017. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2017. márc. 10. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!