Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a Kölcsey...

Van esélyem bejutni a Kölcsey Ferenc gimibe? (Budapest)

Figyelt kérdés
05-ös azaz az angol-olasz NYEKet jelöltem meg. 156 pontom lett összessen, a rangsorban a 158. Vagyok. Nagyon elkeseredtem mert a szóbelim, ha jól számoltam 48 lett az ötvenből és a jegyeim se rosszak. Az egyetlen dolog amit elrontottam az a központi, ami 64 pont lett. Van egy olyan érzésem, hogy pont le fogok csúszni. Ez esetben megéri fellebbezni? Adjatok tanácsokat légyszives, nagyon elkenődtem. :(
2017. márc. 7. 16:16
 1/6 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak az angol-németen és 151... Drukkolok!
2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Énis neked! :)
2017. márc. 7. 18:12
 3/6 anonim válasza:
Nahát! Én is 64-et írtam, és maxot szóbeliztem. A hozott pontjaim 40-ek, szóval csak a kéttanra hívtak be, viszont ott 142. vagyok. Azt írják, 200. helyről is jutottak be oda. Remélem felvesznek. És remélem téged is :) <3 szerintem van esélyed. Főleg, ha elsőnek jelölted. Ha nem vagy 200 után, az már jó! És pontegyenlőség esetén a szóbelit nézik.
2017. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem te is bejutsz. :D
2017. márc. 9. 20:08
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok, itt látható a Kölcsey is:)


[link]

2017. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. ápr. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!