Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvennének a...

Szerintetek felvennének a budapesti József Attila Gimnáziumba ha az ideiglenes rangsoron 89. Es 98. vagyok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem van, en a 20. vagyok es nem oda szeretnek menni
2017. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi😊
2017. márc. 8. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavalyi statisztika alapján a biológia, matek és angol kezdő NYEK osztályokon kívül minden tagozaton bent lettél volna ezzel a rangsorszámmal. :-) Van remény, ne add fel!
2017. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

melyik szakon?

francia/spanyol nyek-en "tapasztalat" szerint 100 körül veszik fel az utolsókat, angolnál ez inkább 80 felé közelít:)

2017. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez függ, hogy melyik szakon vagy 89. és 98.? Tavalyi beiskolázási adatok alapján (különben az oktatas.hu oldalról lekérdezhető) az utolsó bejutottak rangsorszáma. Ez persze évről-évre változhat, de általában nem szignifikánsan. Egy másik itt felvetett kérdésre részletesen leírtam, hogy tudod megnyitni, illetve a különböző tagozatok infóit is. Ha nincs meg írj és megírom!
2017. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno angolon voltam 1003os, és mégis felvettek, 6 helyen :). Sima ügy.
2017. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!