Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülök ide? /Van esélyem?...

Bekerülök ide? /Van esélyem? (Károlyi Mihály Gimnázium)

Figyelt kérdés
65 pontos lett az írásbelim a hozott pontom 49 és 38 lett a szóbelim. Összesen 152 pont. A spanyol-angol részére szeretnék leginkább menni de megjelöltem a németet is. Előre is köszönöm a válaszokat

2017. márc. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Németre igen

Spanyolra nem biztos

2017. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitették az ideiglenes sorrendet es ott vagyok en a 131. De sok embernek van ugyanannyi pontja mint nekem. Jónak szamit ez a "helyezés" abban az esetben ha a spanyol-angolra szeretnek menni?
2017. márc. 9. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oroszra nem jelentkeztél?
2017. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat az ugy lesz hogy be kell mennem az iskolába es ott elmondom hogy fel szeretnem venni es felveszem. Es valószínűleg ez lesz mert en mindenképp be akarok kerülni de tenyleg inkabb az angolra szeretnek menni. Es tanácstalan vagyok. Ezert fordulok hozzatok
2017. márc. 10. 15:06
 5/7 anonim válasza:
Szia!(nem írja ki az évet de gondolom 2017, ha meg már nem aktuális akkor bocsi) tehát én 2016ban jelentkeztem az angol tagozatra, 68pont lett a központim, simán bejutottam, és van olyan barátom aki 57 ponttal jár oroszra. Mivel külső övezetben van a suli ezért bár sokan jelölik be, végül nem ide jönnek a távolság miatt főleg. Amúgy ha bármi kérdésed van akkor Gyenge Laura vagyok, jelölj be facebookon és segítek bármiben :)
2017. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Felvettek? :)
2017. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia! Igen. az angol részére!nagyon örültem.
2017. ápr. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!