Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kölcsey Ferenc...

A budapesti Kölcsey Ferenc gimnáziumba jelentkeztem és már kirakták a pontszámokat, sorrendeket. Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
A 04-es tagozaton (ami az angol nyelvi előkészítő és második nyelv a francia) ott 113. vagyok. A 05-ös tagozaton (ami angol nyelvi előkészítős és a következő nyelv az olasz) azon 134. vagyok. A 06-os tagozaton (ami az olasz nyelvi előkészítős) azon 91. vagyok. Szerintetek van esélyem a fent említett helyekről bejutni? Nagyon szeretném ezt az iskolát csak sajnos eléggé elrontottam az írásbelimet, de a szóbelim maxos lett. Előre is köszönöm a segítséget!

2017. márc. 9. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is max. lett a szóbelim és az angol-németre jelentkeztem. Én a 151. vagyok és ma azt mondták a suliban, hogy azt kell megnézni mit írtak ki, hogy tavaly a hányadik rangsorosok jutottak be kb. Nos, az alapján, nekem nem sikerül, mert a 100 körüliek. Mégis reménykedem. :)
2017. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én a 04-es tagozaton vagyok az 55.

A 05-ösön a 64.

Számolhatsz vele hogy én biztos kiesek mindkettőből :D

Szóval már 1 hellyel előrébb is kerültél :D

Amúgy nem tudom bekerülsz e csak megosztottam veled ezt az infót :P

2017. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy/vagytok!:) Azt megkérdezhetem hogy te hova szeretnél menni? Mert úgy hallottam hogy elég sokan csak tartaléknak jelölik meg a Köcsey-t és meg lehet esélyem. Szerintetek?
2017. márc. 10. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok :)

A II.Rákóczi Ferencbe szóval én is tartaléknk jelöltem mert messze van :D

2017. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, leírom, hogy tavaly és tavalyelőtt hányadik volt az utolsó az ideiglenes listán, aki bekerült.

angol-német 5 éves 78/88

angol-francia 117/103

angol-olasz 105/106

olasz 75/71

2017. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!