Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor ha nem...

Mi történik akkor ha nem fizetem ki a neptunban lévő határidőig a bukott tárgyakat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik egyetemre jársz. Késedelmi költsége lehet, és tartozással általában nem lehet tárgyat felvenni következő félévre.
2017. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pannon Egyetem eés jelenleg passzív vagyok. Én is gondoltam rá hogy késedelmi költséget számolhatnak fel de nem vagyok benne biztos, meg ha igen akkor azt sem tudom, hogy az mennyi lenne.

Köszönöm a választ! :)

2017. márc. 9. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hehe, ismerős helyzet.

PE-GTK-s vagyok, FOKSZ, turizmus-vendéglátás szak (önköltséges) 2016-os tavaszi (tehát tavalyi) félévben buktam sok tárgyat, akkor írták ki a 2.000 Ft-okat tárgyanként a Neptunban. Tudod mikor fizettem be az összeset? 2016 december elején :D Nem kaptam semmi plusz befizetnivalót miatta, és a behajtó sem jött.

2017. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát amilyen szerencsém van nekem tuti kiírnak pluszt. :(

Meg én nem önköltséges vagyok, nem tudom ez mennyire számíthat ilyenkor.

2017. márc. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!