Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Berzsenyi Dániel...

Milyen a Berzsenyi Dániel Kollégium (Szombathely)?

Figyelt kérdés
Jövőre kolis leszek,és ebbe a koliba fogok járni. Valaki tudna róla mesélni? Pl. milyen a közösség, miket kell hozni ebbe a koliba(ágynemű stb.) , mennyire szigorúak ott a nevelőtanárok

2017. márc. 12. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok koleszos, de az osztályom háromnegyede az :D páran Berzsenyisek szóval vannak első kézből infóim. A lányok és a fiúk teljesen elvannak kerítve, a mosdók általában elég szar állapotba vannak (értsd: nem lehet őket lehúzni) a zuhanyzók régiek. A társaság nagyon jó viszont (mint általában a legtöbb koliba). Igazaból az egész 3-5 éved attól fog függeni, hogy milyen nevelőt kapsz majd. A fiúk általában jobbakat kapnak, akik kedvesek és elnézőek. A lányoknál ez már sokkal másabb,van ott olyan nevelő aki kimenőt se ad. A kimenők mellesleg 9.ben ha jól tudom fél 9ig de 12.ben már 10ig tartanak. Kaja elvileg nagyon borzalmas :D
2017. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!