Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Péter gimnázium újpesten...

Veres Péter gimnázium újpesten, tényleg 9-10 óra van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Úgy tűnik felvettek ebbe a suliba. Minden tapasztalatot infot szívesen vennék.

Tényleg 9-10 óra van naponta. Megnéztem az 5. Osztályos órarendwt és ezt látom. Köszönöm


2017. márc. 12. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírtam, békásmegyeren. :D
2017. márc. 12. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

8.osztaly napi 6ora

9.osztaly napi 7ora +1nap van 0.ora is

2017. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5-6 osztály: 9 óra

7-12osztaly :5-8ora

2017. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hali! Ez a téma engem is érdekelne!

Hogy lehet az, hogy a kicsiknek magasabb az óraszámuk? Illetve még érdekelne, hogy a rengeteg szakkörből, ami hetediktől szerepel az órarendben, van-e kötelező vagy ez érdeklődéstől függően ténylegesen csak választható. Azt is jó lenne tudni, ha valaki már évek óta zenél, akkor az elegendő, vagy mindenképp kell hetedikben hangszert tanulnia. Előre is köszönöm, ha válaszoltok!!!

2017. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most 7.-es vagyok a veresben és fuvolázni tanulok. Nagyon jól haladunk az anyaggal csak sokat kell gyakorolni ami a tanulás mellett nehéz. Igen ki kell választanod meg 6.-ban h zenélni vagy néptancolni akarsz. Am nagyon sokat kell tanulni szóval olyan sok szakköri úgy se rakhatsz be
2017. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Köszönöm! Kedves, hogy válaszoltál! Szép hangszert választottál!

És ötödik-hatodik osztályban könnyen ment az átállás gimire? A rengeteg óra után sok házi és tanulás maradt még otthonra? Volt aki feladta, mert nem bírta? Bár aki ide bekerül, már igencsak komoly szűrőn megy át. ( Bocsi, én csak egy kicsit aggódó anyuka vagyok!)

2017. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég sokat kell tanulni... Az 5. első féléve nagyon nehéz de utána simán meg lehet szokni. Az is kérdés h milyen tanárt kapsz. Én imádom a súlyt szóval en teljes mértékben ajánlom

Igen volt pár éve aki feladta

2017. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*sulit
2017. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!