Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy teheti ezt meg az iskola?

Hogy teheti ezt meg az iskola?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyerekeim iskolájában nagyon gyakran fordul elő, hogy az ünnep előtti napon is már rövidített órák vannak és nincs napközi vagy tanulószoba. Ez jogos?? MIt csináljon a szülő, ha 8 órában dolgozik? Épp ma is kaptam egy ilyen üzenetet: "Március 14-én kedden rövidített órák lesznek. 11 órától ünnepély. 12 óra körül végzünk, tanulószoba nem lesz.'??? Hát köszönöm.

2017. márc. 12. 16:40
 1/9 Donald J. Trump ***** válasza:
41%
Írsz a KLIK-nek.
2017. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a szünetek előtt is mindig ez van..
2017. márc. 12. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szívás... ez nálunk is így van, és nevetséges. Oldd meg, beszéljetek össze páran, hogy valakihez mehessen a gyereked.
2017. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem megoldás, ha összebeszélünk. A probléma ugyanúgy fennáll.
2017. márc. 12. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak itt panaszkodsz, az sem megoldás. Több szülővel együtt beszéljetek az iskolával, és keressetek valamilyen megoldást. Ha nem megy, akkor forduljatok az iskola fenntartójához.
2017. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valójában azzal nem vagyok tisztában, hogy megteheti-e ezt az iskola?
2017. márc. 12. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem teheti meg mivel összevont ügyeletett köteles tartani ha min 5 gyereknek igénye van rá.

Igy kelle üzenetett küldenie:Március 14-én kedden rövidített órák lesznek. 11 órától ünnepély. 12 óra körül végzünk tanuló szoba nem lesz,de összevont ügyelet igény esetén igen. Ügyeletett kérnek/nem kérnek tessenek jelezzni

2017. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy gyereket miért nem mernek a mai felnőttek otthon hagyni egyedül? Mi baja lesz a gyereknek?
2017. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

#8 ehhez neked semmi közöd. Az én felelősségem, ha történik vele valami. Egy kisgyerek még nem biztos, hogy tudja riasztani a mentőket vagy a tűzoltókat. Vagy ott van eleve a hazajutás. Bejárósok, akik messze laknak hogy oldják meg?

Pl. az én 7 éves elsős gyerekemnek 50 percet kéne buszoznia haza. Egyedül. Hát kössz, nem.

2017. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!