Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit a véleményetek a szentesi...

Mit a véleményetek a szentesi Horváth Mihály gimirôl?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)
2017. márc. 13. 17:31
 1/4 anonim válasza:
58%

1. A suli kinezete undorito, szerencse hogy a tanulok fejere nem dol.

2. Bekepzelt, egoista nagyon still kislanyok jarnak oda. Szanalmas az osszes. Komolyan mondom undorito! Az egesz es minden oda jaro isteniti. Nem fogadnak be konnyen, vannak eleg kirekeszto emberek.

3. Az egesz iskolaval kilehet torolni mert vegul elmesz majd egy kereskedelmis okjra es boltos leszel.

2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elég gyenge iskola, a tanítás sem olyan jó és a közösség sem a legjobb. Ha teheted ne menj oda !
2017. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Odajarok, szoval ugy irom.

Teny, hogy az iskola allapota eleg szornyu de egyaltalan nem eletveszelyes, mint ahogy az elso allitja. Raadasul moat ujitanak is rajta.

Mint minden iskolaban, itt is vannak jo es rossz tanarok is.

A kereskedelmes okj-t meg inkabb nem kommentalom:D

Rengetegen jeloltek meg iden is 450 koruli helyeket ugy, hogy nyakamat tennem ra, hogy felveszik oket :D

2017. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

tavaly érettségiztem ott, és minden csak akarat kérdése, hogy ki mennyit készül egyes dolgokra, akkor is, ha vannak tanárok, akik nem feltétlen példaértékűek. matek tagozatos voltam egyébként, ha van bármi kérdés, írd nyugodtan :)

a kereskedelmi okj-hoz csak annyit fűznék hozzá, hogy mindenki saját magából indul ki :)

450 pontom lett, első helyre fel is vettek, szóval én nem bántam meg, hogy oda jártam, főként a tagozat miatt:)

2017. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!