Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zaklat az osztályfőnököm?

Zaklat az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés

4 éve tanít már de az idei évben nagyon elszaladt vele a ló... Előtte is fenyegetőzött meg stb de idén mar telefnon is stb..

Van hogy napi 3x-4x felhiv volt rá őélda hogy 11 ora utan hívott és éjfél utan messengeren irt .. Mai napon 12x hivott par óran belül 3 sms és 3 messenger üzenet.. eközben fenyeget hogy megszivat lemondja az osztály fotozast a többieknek irt hol vagyok ha nem valaszolok meg idegesebb lesz.. ma már hánytam olyan ideges voltam legtöbbször kedvesen ir de ugy gondolom hogy ez sok foleg hogyha nem valaszolok egybol es nem hagyja abba.. ha nem az van amit ő akar dolgozatot irunk szaktanarit kapunk nem tanít szandékosan.. az igazgató nem tesz semmit hiána szolunk már remegve megyek iskolába.. tanácsokat szeretnék kérni mit tegyek..



2017. márc. 13. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért van meg egyáltalán a számod neki? Eszembe nem jutott volna megadni akármelyik tanáromnak is. Amúgy szólj szüleidnek és/vagy rendőröknek vagy valami oktatásügyi hivatalos embernek jelezni, ilyesmi.
2017. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Te jó ég! Ez volt az első reakcióm, mikor ezt olvastam...

Ez nem normális. Először talán szülőkbek kéne mennie ezzel a problémával az igazgatóhoz, mert akkor talán nagyobb a hatása. Ha viszont így sincs semmi változás, és tovább zaklat és fenyegetőzik, beperelhető, fel is lehet jelenteni zaklatásért..

Mégis milyen pedagógus az ilyen?!

2017. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, zaklat. Mindenképpen szólj az igazgatónak, de szerintem iskolát váltani is érdemes lehet.
2017. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. nem gondoltam volna h egybol többen is ezt irjak.. en/mi annyira megszoktuk mar ezt hogy nagyjabol termeszetesnek vesszuk h azt kell tenni amit akar ha nem akarjuk h szivasson minket..
2017. márc. 13. 20:09
 5/11 A kérdező kommentje:
az igazgatohoz nem igazan tudunk fordulni mert nem hisz nekunk es nem tesz semmit..mindig ellenunk van
2017. márc. 13. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

"mert nem hisz nekunk"

1. ki kell nyomtatni neki a híváslistát és az üzeneteket

2. megmondani neki, hogyha nem foglalkozik érdemben az üggyel, akkor tuti, hogy mentek a rendőrségre (ha igen, de nem tudja leállítani a tanárt, még akkor is megtehetitek)

2017. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anya ma felhivta mert nem hagyott továbbra sem békén engem es a baratnomet sem.. megfenyegette o is h feljelenti hogy ha nem hagyja abba es hagyjon minket ervenyesulni. hat most felek iskolaba menni :D de anya azt mondta ha szivatni fog minket akkor megyunk a rendosegre mindent mentettunk amit ma csinalt
2017. márc. 13. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Helyes!:D
2017. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a tanár és az igazgató is ilyen fogyatékos akkor tényleg suli váltás lenne a legjobb sztem.
2017. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1 honapom van vissza az a baj :/
2017. márc. 18. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!