Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha lógtam a középsu...

Mit tegyek ha lógtam a középsuliból másfél hetet és összejött gyakorlatból a 20 százalék hiányzás? Az osztályfőnököm felhívott hogy adjam meg a szüleim telefonszámát de ők nem tudják hogy lógtam mit tegyek hogy mondjam el nekik és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Többek közt viseld a következményeit. Munkahelyen 2 nap lógás után már figyelmeztetnek, hogy sok lesz, legközelebb pedig már a bejárattól fognak visszafordítani, hogy majd egyeztess a főnökkel mikor írod alá az elbocsátási papírokat.


Ez még az iskolarendszerben nem ilyen drasztikus, szóval ha lógni tudtál, akkor most vállald fel ezt a szüleid előtt is.

2015. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi van ha összejött a hiányzás és megbuktam akkor mi lesz? Lehet másik iskolába jelentkezni vagy valami?
2015. ápr. 29. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Persze, lehet masik iskolaba jelentkezni, es szepen ujrajarni azt az osztalyt, amit ellogtal. Mar persze ha felvesznek barhova ilyen eloelettel.


Vagy marad az evismetles, esetleg ha mar elmultal 16, abba is hagyhatod, es mehetsz csatornat takaritani, kozmunkaskent, ehberert (meg a minimalbert sem kapod meg ugyanis).

2015. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert megbuksz nem kell másik iskolába menned. Nem küldenek el, csak évet ismételsz.
2015. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!