Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Ócsai Bolyai János...

Boncza Matild kérdése:

Milyen az Ócsai Bolyai János gimnázium és a lónyay utcai református gimnazium?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 20:37
 1/7 anonim válasza:
a Lónyay szó szerint egy nagy kalap szar!
2017. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló kicsit elfogult. Most voltam kilencedikes, 8 évfolyamosban, 86%-os a B2 komplex angol nyelvvizsgám. Csak a suliban tabulok angolt.
2017. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Lónyayról tudok nyilatkozni. Szerintem nem a legjobb iskola. Sok óra van egy héten, sok a követelmény, és pont a mi osztályunk fogott ki néhány rosszabb tanárt... Az előző válaszolónak pedig gratulálok az elért eredményeiért. Nagyon okos ember lehet! Nem tudom melyik tanár készítette fel, de a mi nyelvtanárjaink (1. nyelv német, 2. nyelv angol) nem tudnak tanítani. Egyébként 2. éve járok ide, 10.-esként.
2018. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen kérdésed adódna, szólj bátran!
2018. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bbmarta ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy milyen az általános 4 osztályos képzés? Milyen faktokat lehet a 3. évtől felvenni és mennyi az esély egy sikeres emelt szintű érettségire történelemből és magyarból?
2018. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bármilyen faktot fel lehet venni 11.-től! :( bio-kém mat-fiz meg nyelvi szak van! nem ajánlom ezt a sulit... 6. éve járok ide és tényleg egy nagy szarkupac az egész! (első válaszoló)
2018. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bbmarta ***** válasza:
Köszönöm! El is ment a kedvünk tőle! Tavaly indítottak általános tagozatot is, erre-mivel jó képességű gyerekek kerültek ide- egyoldalúan úgy döntött az iskola vezetése, hogy a következő évtől-10.osztálytól- mat.-fizesek lesznek. Senkit nem kérdeztek meg, se szülőket, se diákönkormányzatot, senkit...ilyet hogy lehet???
2018. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!