Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A főiskolában maximum mennyi...

A főiskolában maximum mennyi az osztálylétszám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy könyvet írok: most megy Iza szeptemberbe fősuliba és azért kéne, hogy általában mennyi egy főiskolában az osztálylétszám.(Kommunikáció-és médiatudomány)

#könyv #főiskola #osztálylétszám #kommunikáció-é médiaszak
2017. márc. 16. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amúgy sok iskolának fent van az osztályai, pedagógusai az interneten, néha még fénykép is.
2017. márc. 25. 00:04
 12/13 anonim ***** válasza:
De ha nyilvánvalóan nem az a korosztály vagy, miért erőlteted ennyire? Mármint megint osztályokat emlegetsz, amik nagyon nincsenek az egyetemen. Ezt most nem, mint gyakoris válaszolgató, hanem mint valaki, aki négy éve szórakoztató lányos regénykéket tölt fel az internetre, mert why not, tanácsolom neked; megkönnyíti az életedet, ha olyan környezetről, életkorról és élethelyzetről írsz, amit legalább minimálisan ismersz. Én is láttam egyébként már letölthető csoportbeosztást egyetem weboldalán, de nem szokták felrakni a "suliweblapra" az emberek névsorát, egy nagyobb egyetemre többtízezer főt felvesznek, egyébként meg a "pedagógus" nem túl jó szó egy egyetemi tanárra, mert a pedagógus attól pedagógus, hogy nem felnőtteknek tart előadást, mint szaktekintély. Nem azt mondom, hogy trash it out vagy hogy biztos rossz lesz vagy hogy ne írd meg, de látszik, hogy más aspektusból se sok közöd van egy egyetemista lány életéhez, és úgy még fantasyt is nehéz írni róla, főleg, mert nagyon fiatal lehetsz.
2017. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az "osztály" szót véletlenül irtam, siettem.

A könyvemben nem az egyetemista éltről lesz szó.Abban semmi érdekes nem lenne ha minden napját leirnám, hogy x óra után ez jött és közbe ez történt,legalábbis nem látom értelmét.

Nem kell nekem nagyon értenem az egyetemista élethez, hogy megirjam ezt a könyvet. Az egy dolog,hogy a lány egyetemre jár. Járhatna gimibe is stb., de én az egyetemet választottam.

A könyv a lány iskolai életén kívüli dolgokról szól,néha lesz benne egy velem megtörtént story is.

Köszönöm a sok jó tanácsot! :)

2017. márc. 25. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!