Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol végezzem el a közmunkát?

Hol végezzem el a közmunkát?

Figyelt kérdés

Van óvoda, általános iskola, nyelviskola, plébánia vagy baptista gyülekezet, tánccsoportok szövetsége, idősotthon/klub/gondozóház, katasztrófavédelem, humán szolgáltató központ, atlétikai club, down alapítvány, gimnáziumok gazdasági szervezete, gyermekmentő szolgálat, kultúrház és könyvtár, bölcsőde, karitatív egyesület, pen club, jégkorong szövetség, polgárőr egyesület, kórház, vöröskereszt, nagycsaládos egyesület, élelmiszerlánc biztonsági hivatal, egészségügyi szoc intézmény, kultúrális központ.


Igazából én nekem fogalmam sincs melyikbe mit kéne csinálni, mi lenne a jó választás, úgyhogy aki tud, az kérem írjon valami tapasztalatot, vagy tippet, meglátást. Down kórosokkal, de bölcsisekkel, ovisokkal se szeretnék nagyon foglalkozni, akkor már inkább idősek, csak tudnám mit kéne... mert így nehéz dönteni. Amik talán testhezállóbbak lennének nekem az ezek a kult. központok, környvtár, vagy van vmi gazdasági szervezet, de itt mit kéne, papírmunka, vagy fizikális jellegű, vagy pakolós, irattározós munka? Annyira beszélgetni, konferálni, meg nemtom így vezetni a tömegeket nem szeretem, nekünk volt nyílt nap, és az ilyeneket vagy halálra unom, vagy utálom, hogy minden h*lye engem csesztet, meg beszélnem kell velük :D. Ált. iskolákba pld. mit kéne sztek, abból egy csomó van... Köszi, ha valaki tud valami értelmeset. Szerintem a tanárok se tudnak többet, meg velük se szeretek dumálni, úgyhogy gondoltam első körben itt próbálkozok, hátha valami korombeli tud modnani itt valami személyesebbet, amit hasznosíthatok, mint tapasztalat.


2017. márc. 16. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!