Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium Bp....

Kölcsey Ferenc Gimnázium Bp. Aki elfogadható helyen van az ideiglenes rangsorban és esélyes bármelyik tagozatra (kivéve a sport) megirná nekem milyen eredményeket ért el?

Figyelt kérdés
Hozottpont, központi, szóbeli (ha volt). Mert én picit szomorú vagyok, hogy nem jelöltem be mint suli:-(, mert ahova leadtam a jelenkezéseim oda sajnos több helyre be sem hivtak. Most érdekelne, hogy milyen esélyekkel futhattam volna neki. Sajnos nem lehet látni a pontokat, hogy vmi kiindulást tudjon az ember felmérni. :-( köszönöm

#oktatás #nyelvtanulás #gimnázium #Kölcsey Ferenc Gimnázium Bp. #Bp-i középiskola #felvételi randsor
2017. márc. 17. 17:23
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia, én és pár osztálytársam jelentkeztünk a Kölcseybe, megpróbálom leírni amiket kértél. :)

Én angol-olasz nyeken vagyok a 158.

44 a vitt pontom (4,4volt az átlagom)

Központim 64 lett:/

Szóbelim 48 pont lett.


Az egyik osztálytársam 4,5os átlaggal, 79 ponttal és 45p szóbelivel van a 32. Helyen angol- németen.


A másik 4,9es átlaggal, 83 központtival és 40pont körüli szóbelivel van 38. Helyen szintén angol- németen.



Remélem segítettem. :)

2017. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) én 72 pontot irtam 4,7 átlaggal.Nem igazán szerettem volna a belváros felé suliba járni, ezért csak a Madách gimit jelöltem (ami belvárosi) de sajnos nem jutottam be még szóbelizni sem. A Szt.László emelt angoljára szintén be sem hivtak:-( persze irtam még be sulikat,de inkább ami a lakóhelyemhez közeli. De a top2ezek voltak:-( AKkor most ugy gondolom abból amit irtál, hogy lehetett volna esélyem a Kölcseybe, legalább egy szóbeliig eljutni:-( aztán a sorrend már más kérdés....
2017. márc. 18. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 72 pontot írtam éd max vitt pontot vittem.

Az angol-franci Nyeken vagyok az 55.

Az angol-olasz Nyeken a 64.

Nem a kéttanon.

Nem akarok ide menni mert messze van :/

2017. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Spang Petra válasza:

Én 60 pontot írtam, magam sem tudom miértXDD

Na, mindegy is.

Maxos lett a szóbelim, és a hozott pontom is, így 114. vagyok a francia kéttanon. :)

2017. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint sikerült volna ebbe a suliba a meghallgatásig eljutnom... ahhh:-( kicsit bánom, hogy nem irtuk be lehetőségnek. Dehát nem tudtuk, hogy közel 80 pontos irásbelik kellettek a sulikhoz amiket jelőltünk. Tavaly nem voltak ilyen magasak a ponthatárok. :-( egyébként jó suli a Kölcsey? Nem igazán tudok róla semmit. Nincs ismerősöm aki odajárna.
2017. márc. 20. 00:10
 6/11 anonim válasza:
Azért még ne add fel, ha nagyon tetszik a suli. A beiratkozások előtt menjetek be, és mondjátok el, hogy szeretnél ide járni, tegyenek fel várólistára. Előfordul, hogy vki mégse itt kezdi majd évet (külföldi munka szülőknek, stb...), és lehetnek üresedések. Vagy megpróbálhatsz év közben átjelentkezni..
2017. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
1. Vagyok, és a Szent Laci angoljára engem sem hívtak be, idén nagyon magas volt a pontszám oda. Magasabb pontszám kellett a Lászlóban a szóbelihez, mint a Madáchba...De szerintem ne add fel, ha nagyon a Kölcseybe szeretnél menni akkor max félévkor átmész, de hát nemtudom engem annyira az nem vonz.:/
2017. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen idén sokan irtak kiemelkedően magas pontszámokat. Igaz, szerintem nem is voltak nehezek a feladatok. 7#7 te hova jelenleztél? Mi az álmod? Hova jutnál be szivesen? :-)
2017. márc. 23. 07:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Upsz 7#8:-)) bocsi
2017. márc. 23. 07:15
 10/11 anonim válasza:
Az álmom a Szent László volt, de mégcsak a szóbelire sem hívtak be. Jelenleg a Kölcseybe szeretnék, de hát nemtudom.:(
2017. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!