Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a szegedi Deák Ferenc Gimnázium speciális angol tagozatára?

Figyelt kérdés
165pontom van a 200ból, de ez sajnos csak az 51.ideiglenes helyre elég. 31diákot vesznek fel az osztályba. Van esély rá, hogy köztük leszek? Merjem első helyre tenni?

2017. márc. 13. 15:39
 1/6 Shelly24 ***** válasza:
100%
Jelöld be elsò helyre hiszen ha nem vesznek fel akkor automatikusan jön a második hely. Semmit nem veszítesz ha ott jagyod, sőt hagyd is ott. Amúgy meg szinte biztos, hogy felvesznek mert én is Deákos vagyok és ennyi ponttal biztosan. Úgyhogy jelöld be:)
2017. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van esélyed. Szerintem bent vagy.
2017. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uuuuu szuper :DDDD akkor hagyom első helyen:) köezönöm a válaszokat!:)
2017. márc. 14. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hellyel 100%-ra tudom mondani, hogy bent leszel. Nagyon nagy a túljelentkezés és nem mindenki jelöli meg azt a szakot első helyre.
2017. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem biztos bejutsz, én anno huszonvalahanyadik voltam, de mindenki "kiesett" előlem. Talán még 60-65. helyről is lenne esélyed, szerintem is nyugodtan jelöld első helyre. Ha nem vennének mégsem fel, akkor maximum jön a második/harmadik/(...) helyen megjelölt. De mondom, 51. helyről tuti, csomóan kipotyognak előled.

Jó helyed lesz Deákban!:)

2017. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy így utólag írok, de végül oda vettek fel? (csak mert én is a spec angolra kerültem be)
2017. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!