Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki a Városmajori német...

Van aki a Városmajori német NYEKről, biztos befutó helyről mégsem oda megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy van-e aki az ideiglenes rangsor alapján <30. helyen van és biztos, hogy nem oda megy? Köszönöm az összes választ!

2017. márc. 18. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia, en igaz hogy nem oda megyek, mert meg se jelöltem(csak a bioszt) de ne aggodj biztosan bekerulsz a 30. helyről❤
2017. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 éve 58., tavaly ugye biosz tagozat helyett humánt indítottak (egyik évben humán van, másik évben biosz tagozat).

Szóval, ha 58. helyen belül vagy, akkor szerintem tuti lehet még esélyed :) (egyébként én már nem felvételizek)

2017. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
En 44. vagyok, akkor lehet esélyem bioszra?
2017. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok!!!
2017. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, téged kérdező a német NYEK érdekel, én meg kiírtam a bioszos pontokat XDD

Szóval, akkor német NYEKre két éve 40., tavaly 51. volt az utolsó bejutott, szóval ha 40-es rangsorszámon belül vagy, akkor vagy tuti bejutott, kedves kérdező :DD

2017. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon bízom benne, hogy bekerülök! 😋
2017. márc. 20. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, lehet hogy csak én vagyok hülye, szóval a bioszra 15 embert vesznek fel es te azt írtad, hogy 44. ként van esélyem...ugye? Mert tavaly az utolsó az 58.volt? Vagy hogy is van ez pontosan??
2017. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont azért van 44.-ként esélyed, mert 2 éve 58. volt az utolsó bejutott ---> tehát ha 2 éve felvételiztél volna, bekerültél volna.

Annyira nem fog lemenni a ponthatár, hogy idén ne juss be ;)

2017. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, de köszönöm a választ. Meglepődtem hiszen egy nagyon erős gimiről beszélünk, és nem sokan mennek el, de ha 15 helyre 44. van esélyem, az durva😂 de egyébként máshova szeretnék menni
2017. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!