Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulit ajánljátok...

Melyik sulit ajánljátok Európában? Hol tudom kiszűrni azokat a sulikat amik érdekelhetnek? Marketing adminisztrátor szeretnék lenni.

Figyelt kérdés

Leginkább Madridban, Barcelonában vagy Londonban szeretnék megfizethető iskolában továbbtanulni. Nem kell, hogy elit legyen az iskola, csak a tanitás menete legyen modern, és főként a szakmai tudáson, ne a lexikális tudáson legyen a hangsúly. Az is jó lenne, ha nem kellene mindig órákra járnom egész héten, hanem feladnának könyveket határidőkre, és be tudnám osztani az időmet, utazgathatnék.

Angolul szeretném tanulni a tárgyakat. Van angolból c1-es nyelvvizsgám és németből b2-es nyelvvizsgám. Továbbá szeretnék Spanyolul is meg Portugálul megtanulni.

Suliban 3,8 az összátlagom, szeretem a matekot és a közgazdász/marketing tárgyakat.

Érdekel minden ami a közgazdásszal kapcsolatos.:)



2017. márc. 20. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
sehol nem tudod kiszűrni, keresgélsz.
2017. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A UCAS oldalon rálehet keresni az angol sulikra szak alapján. Londonban a tandíj £6000 tól kezdődik de a legtöbb egyetem £9000 körül van egy évre.
2017. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!