Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-re meddig lehet jelentkezni?

OKJ-re meddig lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
tudom hogy sulitól függ, de azért csak van egy ajánlott időszak ami alatt ajánlott, pl még áprilisban mindenhova lehet még jelentkezni ugye?
2017. márc. 23. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
OKJ-re bármikor mehetsz amikor indítanak,egész évben van ilyen!
2017. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát amire én gondolok konkrétan az ilyen érettségi utáni nappali 2 éves képzés, ugyanúgy szeptemberben kezdődik mint a "rendes suli"

1 évet kihagytam érettségi után és most szeptemberre akarok jelentkezni

2017. márc. 23. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon sokan mennek OKJ-re azok közül, akiket nem vettek fel a felsőoktatásba, ezért a legtöbb ilyen helyen még lehet jelentkezni akár augusztusban is. Nyilván, ahogy te is írtad, sulifüggő, nyilván vannak kivételek, érdemes megkérdezni ott, ahova menni szeretnél.
2017. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta okj-ra mennél?
2018. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ennek már egy éve:) azóta már tanulok
2018. febr. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!