Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Z A Budapesti Szerb Antal...

Z A Budapesti Szerb Antal Gimnáziumba szeretnék jelentkezni a 4 évfolyamos németre, összesen 110 pontom lett és az átlagom 4-es körüli. Szerintetek van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Várólistán 70. körül vagyok (nem tudom pontosam), és az esetleg jelent előnyt hogy beszélek angolul, németül és lengyelül? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. márc. 11. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy milyen nyelveken beszélsz, az semmilyen előnyt nem biztosít. Az esetleges okleveleid sem, mivel nem volt szóbeli. Szóval csak a pontjaid számítanak :(

2 éve 72., tavaly 78. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban, úgyhogy ha a "70 körül" pontosabb száma 72 alatt van, akkor szerintem elég biztos, hogy bejutottál :) Ha 78 fölött, akkor picit necces, de úgy 72-78 között is 50-50%, az esély. Hát nem tudom, reménykedjünk :D Sok sikert!

2017. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D azért nen tudom pontosan hogy hanyadik vagyok mert most fogok átjelentkezni németre a nyelvi előkészítőről
2017. márc. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!