Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti azt a tanár hogy...

Megteheti azt a tanár hogy direkt szivat?

Figyelt kérdés
Novemberben kerültem ebbe az iskolába viszonylag sikerült beilleszkednem a tanuálmányaim kiválóak magatartásom is tökéletes bár néha levernék pár embert de inkább leszarom a tesi tanár hetek óta rám van szállva ok nélkül 5x körbe futom az iskolát és még 10x körbe kell futnom mert azt állítja hogy nem futom le pedig de igen is becsületesen lefutom így zivat egész órán hetek óta és 1-eseket ad pedig becsületesen dolgozom.

2017. márc. 23. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megteheti, de ofőnek szólhatnál róla, vagy akár vele is beszélhetnél, mondjuk megértem, ha utóbbit bem szeretnéd.
2017. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni se direkt vigyorog és bunkózva flegmán vissza szól vagy leolt.. és egyszerüen érzem hogy direkt teszi pedig becsüelttel dolgozom néha ott vagyok hogy nem kap vért a lábam annyit futtat és délutánra már 2napja meg van dagadva és nem olyan kis köröket futtat
2017. márc. 23. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
tetszel neki és a fiaként kezel beválhat az hogyha magadmellé állítod az osztályt pl beszólsz neki olyat hogy tegnap már lefutottam apukám
2017. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!