Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azt megteheti a tanár, hogy...

Azt megteheti a tanár, hogy kémia pótvizsga előtt nem tájékoztatja a diákot?

Figyelt kérdés
Sem azt nem mondta el nekik, hogy lesz szóbeli, sem azt, hogy mik a tételek témakörei. Ezt megteheti? (Az öcsémről van szó)

2016. aug. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
A pótvizsga felénk mindig szóbeli egy bizottság előtt. Ha vannak tételek akkor azt ki kéne adnia. De tesód rákérdezett és nem adta oda vagy csak várja a sült galambot?
2016. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy ez vizsga előtt derül ki, nem pl. júniusban, amikor bizonyosság válik, hogy valakinek pótvizsgáznia kell, illetve ismertetik a követelményeket...
2016. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem teheti meg. Jelentsétek a KLIKnél, és ha nem kaptok választ időben, ombudsmannál, még a vizsga ELŐTT!
2016. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én anno megbuktam kémiából. Tételek nálunk nem voltak, hiszen az adott év anyaga kellett. Azt pedig, hogy szóbeli lesz-e még mikor megbuktam megkérdeztem /igen, ahogy előttem írták bizottság előtti szóbeli volt/.
2016. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az osztálytársai sem tudnak semmit, és igen rákérdezett a tanárnál..még nem érkezett válasz, de ha nem válaszol hétfőn bemegy a suliba és megkeresi meg beszél ofőjével. Nem hibáztatom, hogy még csak most teszi meg hiszen sosem pótvizsgázott még, ahogy én sem...Szóval erre így most döbbentünk rá, hogy lehet kellenének tételek is...amit senki sem kapott...
2016. aug. 18. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudjuk, hogy bizottság előtt lesz az egész. De nekem ez akkor is fura, hogy semmit nem tudni a szóbeliről...Legalább a témaköröket közölhette volna. Ja! az lesz a vicc, ha az egész könyvet kérni fogja...mert nem is vettek mindent...
2016. aug. 18. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Legalább tanult tesód rá? Mert azért ha beseggelte 2 hónap alatt az adott évi könyvet akkor nagy meglepetés nem nagyon kéne, hogy érje ha tételek is vannak. És biztos tudással bizony lehet reklamálni, hogy hoppá ez a tétel bizony a könyv anyaga közelében sem volt...
2016. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:

Ha kérte, akkor kapnia kellett. Ha nem kérte, akkor így járás. Viszont kérés esetén elvileg azonnal rendelkezésre kell állnia, a gyakorlatban lehet kis csúszás a hozzájutás módjától függően.

A vizsgáztatás módja dettó.

2016. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!