Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdalkodas menedzsment szak...

Gazdalkodas menedzsment szak mennyire nehez? Mennyit lehet vele keresni? Matek nagyon huzos?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem félsz egy kis matektól /itt azért mérnöki és egyéb közgáz szakokhoz képest a matek könnyebb/ plusz valamennyire érdekel a téma akkor szerintem érdemes belevágni.


Tudd, hogy a gazdasági képzések között ez a legáltalánosabb szak. Szerintem érdemes elvégezni mert ezzel azért elég sok fele el tud indulni az ember. Elég sok "nem igazán tudom mi legyek" típusú ember szokta megjelölni. Ezt nem bántásból mondtam hanem tapasztalatból.


Ami az elvégzését illeti:

- Közgazdasági szakok között szerintem a középmezőnyben van /pénzügy, alkalmazott közgazdaságtan, gazdaságelemző szakokhoz képest jóval könnyebb; turizmus-vendéglátás, emberi erőforrásoknál nehezebb/.

- Másik dolog pedig ami a nehézségét eldönti: Nagyon nem mindegy hogy mondjuk a BGF-en végzel vagy valami noname vidéki főiskolán.

- Ettől függetlenül szerintem egy átlagos képességű embernek ha szorgalmas, akkor nem okozhat olyan komoly nehézséget. Legalábbis én nem sokszor hallottam olyat hogy valaki éveket csúszott ezen a szakon.


Sok sikert!:D

2017. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!