Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most nyolcosztályos gimibe...

Most nyolcosztályos gimibe járok, nyolcadikos vagyok. Tudom hova szertnék menni egyetemre, mit kell jövöre teljesítenem? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Fogorvos szeretnék lenni.

A jegyeim jók , de van egy hármasom.

Jövőre ezen változtatni szeretnék és jobb jegyeket szerezni.

Az érettségire mikor lehet elkezdeni tanulgatni ?(angol középfokú nyelvvizsgám már megvan 2 hete ;) )

Mit tanácsoltok nekem jövőre , nagyon nehéz lesz ilyen kegyek után váltani, esetleg lehetetlen ?( egy harmas , tobbi negyes,otos)

Minden fele velemenyt elfogadok.

Köszönöm a válaszokat .

15/L



2017. márc. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tizenegyedikes-tizenkettedikes jegyeid fognak szamítani, de szerintem elég jól állsz, és nincs okod aggodalomra. :) Bioszra, kémiára, fizikára feküdj rá alaposan, és ennyi az egész.
2017. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És az a hármas matekból ? Megprobálom kijavítani.

Amugy akkor a 9. Osztaly jegyei nem számítanak? Persze attól még nagyon fohok tanulni .

Koszi a választ :)

2017. márc. 28. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fogorvosira szükséges érettségi tárgyakból az emelt érettségid nagyon jól sikerül, akkor még a végzős év jegyei sem fognak számítani. De ilyen jegyekkel tényleg nincs okod aggodalomra :)

Az sem baj, ha a nem felvételi tárgyaidból (készségtárgyak, "tölteléktárgyak") csak 3-4es vagy, a kémia-biológia a nagyon fontos, esetleg még egy nyelvvizsga, nézd meg, mennyi és milyen kell a diplomához majd, elég-e az általános B2, vagy szakmait kérnek, de elfogadják helyette az általános C1-et is? Ilyeneknek is érdemes utánanézni, ha nagyon rá akarsz készülni:)

Én azt tanácsolnám, hogy csak annyira igyekezz javítani a jelenlegi jegyeiden, hogy attól még kiegyensúlyozott maradj, és ne menjen a sport és aktív szabadidő rovására. Sokkal jobban megéri nyugodtnak lenni, mint kikészülni az érettségire, és emiatt elbukni,

2017. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!