Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kell túlzásba vinni?

Miért kell túlzásba vinni?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom túlságosan sokat vár el tőlem.

Imádom azt a tárgyat amit tanít és nagyon jó is vagyok belőle. Múltkor kijelentette, hogy a négyes nkm nem jó. Nekem csak az ötös jó. Ha, egyszer nem figyelek órán már levagyok ba**va hogy mégis miért? persze eközben is látom rajta, hogy kedvel... mitcsináljak , hogy ha nm tudom már ezt követni? És nem érzem magam elág jónak ?!



2017. márc. 28. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj vele! Ha valóban kedvel, akkor úgyis normálisan meg tudjátok beszélni.
2017. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nézne el egy tanár (szülő, edző, nevelő) többet annak, akit kedvel, és akiben lát fantáziát? De ha ez téged zavar, tudsz rajta segíteni! Nem figyelsz, nem tanulsz, szemtelenkedsz. Rövid idő alatt megváltozik a hozzá(d)állása!
2017. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!