Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te milyen sulis/sulin kívüli...

Te milyen sulis/sulin kívüli különórákra jársz?

Figyelt kérdés

És milyen tanuló vagy, mennyi időd van barátokkal lenni, bulizni stb?

Amúgy a DÖK mennyi energiát/időt visz el?

Pontozlak.:)


2017. ápr. 1. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Korrepetálásom matekból van, mert iszonyú rossz vagyok:( ezenkívül jógázni járok heti 1x másfél órát.

Suliban angol és orosz faktos vagyok, ez heti 2x 2 órát jelent.

Az átlagom nem túl jó, 3,7-3,8 körül van, mivel a reál tárgyak rettentõen lehúzzák, nagyon béna vagyok hozzájuk.

Bulizni nem szoktam, nem szeretek, szilveszterkor voltam utoljára. Olyan nagyon sok barátos program sincsen, mivel sajnos mind elfoglaltak vagyunk, van aki szintén korrepetálásokra jár, más intenzíven sportol stb, kb havonta 1x tudunk egy-egy mozit vagy hétvégi találkát beszervezni, de a 7 fõs társaságunkból általában tuti hiányzik valaki:( és ez az egész osztályunkra jellemzõ, mivel egy elég tanulós szakról beszélünk.

Dökös én ugyan nem vagyok, de nálunk nincs nagy kultusza, pár havonta összehívják a képviselõket, olyankor hiányoznak arról az óráról, meg az osztálypénzt õk szedik be és adják oda az ofõnek.

2017. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én heti egy órában jártam külön német tanarhoz, nyelvvizsga felkészítésre, és heti 2-szer másfél órára kézilabda edzésre. Nem vész el vett el vészesen sok időt, és energiát, továbbra is hoztam a 4,2-es atlagomat a gimnáziumban. Bőven volt időm barátokkal szórakozni. Azért beszéltem múlt időben, mert már egyetemen vagyok. Itt mar nem nagyon van energiám kulonorakra járni, pedig angolból kellene. Szórakozni lenne időm, de altalaban ahoz is túl fáradt vagyok a sok tanulás miatt, inkább pihenéssel töltöm az időt
2017. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!