Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csatlakozna hozzánk valaki?...

Csatlakozna hozzánk valaki? Győrben akarunk japánt tanulni faktként, még kéne pár győri gimnazista, hogy elindítsák.

Figyelt kérdés
Bármilyen segítségnek nagyon örülnék, ha esetleg tudsz valakit akit érdekelhet (10-11. évfolyamos gimnáziumi tanuló) akkor kérlek neki is szólj, Nagyon szívesen várunk Téged is, jó buli lesz!
2010. máj. 12. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Én szívesen csatlakoznék, a Deák Ferencbe járok igaz nem gimi... És 10.es vagyok régóta érdekel a japán nyelv :) Már próbáltam jelentkezni egyre de nem tudtam rá eljárni mert nagyon későn volt és igazából Győr mellett lakom. Hol lenne, és mikor?:) Eza nagy kérdés ;)
2010. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom hogy ti választhattok e faktot? mert ha igen, akkor ez rendes sulis faktként lenne, heti két óra, egy győri iskolában (álltalában 6-7, vagy 0-1-2 óráknak szoktak faktot berakni, nyilván úgy, hogy minden diák el tudjon menni rá) mi révaisok vagyunk
2010. máj. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!