Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 3-4 kg-ot leadni...

Szeretnék 3-4 kg-ot leadni 5-6 hét alatt. Csatlakozna valaki? 16L

Figyelt kérdés

Sajnos alacsonyságom örököltem: 148 cm/ 47 kg.

Csipõm: 69,5 cm. Leginkáb hasból és fenékbõl kellene.

Az a probléma, hogy nagyon kevés a szabad idõm, igy amikor csak tehetem gyalogolok.

Ki csatlakozna hozzám akivel megoszthatnánk sikereinket/bukásainkat...


2011. okt. 8. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az index alapján nem vagy kövér,először is legyen egészséges az önértékelésed!

Nekem a húgom 16 éves 165 cm és 65 kg körüli súlyából mindennapi futással(kb 30 perc) és odafigyelős étrenddel(megvonta magától az összes édességet,sosem várta meg a teljes jóllakottság érzését) sikerült neki bő két hónap alatt 57-re fogynia.Alkatilag keskeny csípőjű nem túl telt lány.

Ha kevés az időd próbáld meg a lesétált távot is inkább lefutni persze csak ha a körülmények lehetővé teszik és odafigyelni az étrendre de ne éheztesd magad!

Ha komolyabban akarod venni,akkor próbálj meg minden nap kb30-45 percet megszavazni otthoni edzésnek és persze figyelj az életmódodra.Például az éjszakázás és az ezzel általában együtt járó alkoholfogyasztás is eredményezheti a fogyás sikertelenségét.

Remélem segíthettem.

2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia én 20 kilót szeretnék leadni de addig az idő alatt tartok veled ha gondolod:-) vegyél fel facebook-on és ott beszélgetünk mindennap a nevem: Trixíí Rainbow ha gondolod:)
2011. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hm... én csatlakoznák.. 165-6 centi 57.8 kiló.. énis kb szeretnék lenni. Nekemis kevés a szabadidőm! irok egy privát e-mailt OK?
2011. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Természetesen
2011. okt. 10. 20:36
 5/7 anonim válasza:
énis csatlakozom.nyugi én is kicsi vagyok :$ 153 cm-49 kg,és 17 éves :) mondjuk én nem fogyni szeretnék,mert akkor tuti mellből fogynék :/ hanem izmosodni!
2011. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés :) irj e-mailt :P
2011. okt. 11. 18:05
 7/7 anonim válasza:
Vegyél egy vizslát és fuss utána
2012. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!