Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészetisek! Tudtok ajánlani...

Művészetisek! Tudtok ajánlani jó középsulit? Ami nem olyan erős, de nem is gyenge. És van kolesz? És milyen eleve a művészeti suli?

Figyelt kérdés
(7.es vagyok, nem sokat tudok, most keresek utána, eddig nálunk egy sulibol voltak bemutatni, mert nekünk még felesleges...) Ja és mindegy hogy hol (én csongrád megyei vagyok)

#továbbtanulás #középiskola #milyen a középiskola
2017. ápr. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt az iskolát ajánlanám, több ismerősöm is járt ide, és imádták. Székesfehérváron található, és van koleszuk is.

[link]

2017. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Ttudnék ajánlani egyet Debrecenben: [link]

Unokatestvérem és ismerősöm is járt ide (igaz, nem művészeti tagozatra), de szerették, és alapjáraton, aki odajár/járt, csak jó véleménnyel van róla. Vannak, akik azt mondják, hogy gyenge, de szerintem ez nem igaz. (Ezt azok szokták mondani, akiknek semmilyen kapcsolatuk nincs az iskolával, és csak a rosszalló internetes véleményeknek hisznek, amik persze nem mind igazak.) Viszont tényleg nem a legerősebb, pont megfelelő. Valószínűleg én is ebben a suliban fogok tanulni szeptembertől, úgyhogy akkor már személyes véleményem is lesz róla. A tanárok kedvesek és nézik a gyerekek érdekeit,a művészetisek gyönyörű munkákat készítenek. :) Van kollégium is, a Medgyessysek általában ezt a kollégiumot választják: [link] Szerintem viszonylag jó koli, úgyhogy egy próbát megér.

Mindent összevetve: Szerintem nem fogod megbánni, ha oda jelentkezel jövőre. :)

2017. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettőt megnézem :)
2017. ápr. 14. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Békéscsaba: Begart

Nagy színvonalú, jó tanárokkal, a koli kb. Hotel Hilton, nagyon modern, fantasztikus a közeg, a kaja magasan veri az átlag menzákat ( nagyon finom, a meg b menü van )

Tudnék még sokat írni, de keress rá;)

2017. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és még jótanácsként: Csabán van még egy "művészeti", de a saját érdekedben mondanám, hogy ne menj oda, semmit se tanítanak, alja hely már bocsánat. (Szentgyörgyi az iskola neve) A kollégiumba elég ha bemész majd, szerintem meglesz róla a véleményed.
2017. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!